szyte na miarę,

To takie proste :) po zakupie wybranego modelu na stronie, otrzymasz maila z potwierdzeniem zakupu. Odpisz na niego i poinformuj mnie, że wybierasz opcję szyte na miarę. Pomogę CI się dokładnie zmierzyć, przedstawię infografiki, które pomogą w wykonaniu poprawnego pomiaru. Tuż po odesłaniu wymiarów bierzemy się do pracy i szyjemy Twój dedykowany płaszcz, który posłuży Ci na lata! Każda kobieta wygląda fantastycznie w płaszczu dopasowanym do jej sylwetki. Szyjemy dla każdego już od metra 155! Zapraszam do wspólnej przygody :)

cześć,

Nazywam się Kasia. Projektuję w Krakowie, szyję wyłącznie z wysokiej jakości materiałów u polskich krawcowych, stale udoskonalając swoje projekty. W czasie pandemii wpadłam na pomysł stworzenia własnej kolekcji i podzielenia się nią z wami. Inspiracją do tworzenia są dla mnie podróże i przede wszystkim wspaniałe kobiety, które spotykam na swojej drodze. Szycie od zawsze było częścią mojej historii. Już w latach 60 mój dziadek zachwycał swoimi projektami klientów z całej polski w swojej urokliwej pracowni.

Zapraszam Cię do obejrzenia mojej kolekcji, jeśli chcesz podzielić się ze mną swoją opinią to serdecznie zapraszam do kontaktu!


dziękuję,

Jestem szczęśliwa, że mogę podzielić się z Tobą swoją kolekcją płaszczy. Chciałabym, aby zabawa modą sprawiła Ci tyle samo radości i zabawy co mnie! Zapraszam Cię do obejrzenia kolekcji.